Node Order (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: View
uk: Перегляд

en: here
uk: тут

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: Terms in %vocabulary
uk: Терміни в словнику %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
uk: Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
