nodeorder (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: View
vi: Xem

en: here
vi: ở đây

en: No terms available.
vi: Không có từ liệu nào.

en: Save order
vi: Lưu thứ tự

en: Terms in %vocabulary
vi: Các từ liệu trong %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
vi: Không có nội dung nào được liệt vào phân loại này.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
