nodeorder (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: There is currently no content classified with this term.
bn: এই টার্মের সাথে সংশ্লিষ্ট কোনকিছু খুজে পাওয়া যায়নি।

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
