nodeorder (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: View
cs: Zobrazit

en: here
cs: zde

en: No terms available.
cs: Nejsou k dispozici termíny.

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Terms in %vocabulary
cs: Termíny ve slovníku %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
cs: V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
