nodeorder (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: View
eo: Vidu

en: No terms available.
eo: Neniuj terminoj disponeblaj.

en: Terms in %vocabulary
eo: Terminoj en %vocabulary
