Node Order (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: View
fa: مشاهده

en: here
fa: اینجا

en: No terms available.
fa: واژه‌ای در دسترس نیست.

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: Terms in %vocabulary
fa: واژه‌ها در %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
fa: در حال حاضر هیچ محتوایی با این واژه طبقه‌بندی نشده است.

en: Weight for @title
fa: وزن @title
