Node Order (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: View
hi: देखें

en: Save order
hi: क्रम सुरक्षित करें

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
