Node Order (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: View
hy: Դիտել

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
