nodeorder (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು
