Node Order (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: View
lv: Skatīt

en: here
lv: šeit

en: No terms available.
lv: Nav pieejams neviens termins.

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Terms in %vocabulary
lv: %vocabulary termini

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.

en: Weight for @title
lv: Svars @title
