Node Order (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: View
mr: बघा

en: here
mr: येथे
