Node Order (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य
