nodeorder (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: here
nn: her
