Node Order (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
