Node Order (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: View
sk: Zobraziť

en: here
sk: tu

en: No terms available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne termíny.

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Terms in %vocabulary
sk: Termíny v %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
sk: Momentálne neexistuje žiaden obsah zaradený do tohto výrazu.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
