nodeorder (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ
