nodeorder (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: View
ca: Mostra

en: here
ca: aquí

en: No terms available.
ca: No hi ha termes disponibles.

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Terms in %vocabulary
ca: Termes a %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
ca: Actualment no hi ha cap contingut classificat amb aquest terme.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
