nodeorder (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: View
da: Vis

en: here
da: her

en: No terms available.
da: Ingen ord til rådighed.

en: Save order
da: Gem rækkefølge

en: Terms in %vocabulary
da: Ord i %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
da: Der er i øjeblikket intet indhold klassificeret med denne term.

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
