Node Order (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: View
et: Kuva

en: here
et: siin

en: Orderable
et: Tellitav

en: No terms available.
et: Ühtki märksõna pole saadaval.

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Terms in %vocabulary
et: Terminid sõnastikus %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
et: Selle terminiga seotud sisu hetkel pole.

en: Weight for @title
et: @title kaal
