nodeorder (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ
