nodeorder (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: View
kk: Қарау

en: No terms available.
kk: Терминдер қосылмаған.

en: Terms in %vocabulary
kk: Терминдер сөздікте %vocabulary
