nodeorder (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: View
ku: پیشاندان

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
