Node Order (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: View
nl: Weergeven

en: here
nl: hier

en: Orderable
nl: Sorteerbaar

en: If enabled, nodes may be ordered within this vocabulary.
nl: Indien ingeschakeld, kunnen nodes binnen deze woordenlijst worden gesorteerd.

en: You may now order nodes within this vocabulary.
nl: Nodes kunnen nu gesorteerd worden binnen deze woordenlijst.

en: You may no longer order nodes within this vocabulary.
nl: Nodes kunnen niet langer gesorteerd worden binnen deze woordenlijst.

en: Allows the ordering of nodes within taxonomy terms.
nl: Maakt het mogelijk om nodes binnen taxonomy-termen te sorteren.

en: order nodes
nl: inhoud sorteren

en: No terms available.
nl: Geen termen beschikbaar.

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: Terms in %vocabulary
nl: Termen in %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
nl: Er is momenteel geen inhoud met deze term geclassificeerd.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
