Node Order (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: View
oc: Veire

en: here
oc: aicí

en: No terms available.
oc: Cap de tèrme es pas disponible.

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: Terms in %vocabulary
oc: Tèrmes de '%vocabulary'

en: There is currently no content classified with this term.
oc: Il n'y a actualament aucun contengut classé amb aqueste tèrme.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
