Node Order (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: View
pl: Widok

en: here
pl: tutaj

en: No terms available.
pl: Brak terminów.

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: Terms in %vocabulary
pl: Terminy słownika %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
pl: W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
