nodeorder (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: View
sl: Prikaži

en: No terms available.
sl: Ni kategorij.
