nodeorder (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: View
sv: Visa

en: here
sv: här

en: No terms available.
sv: Inga termer tillgängliga.

en: Save order
sv: Spara ordning

en: Terms in %vocabulary
sv: Termer i %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
sv: Det är för närvarande inget innehåll klassificerat med denna term.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
