Node Order (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: View
te: చూడు

en: here
te: ఇక్కడ
