nodeorder (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: View
tr: Görüntüle

en: here
tr: buraya

en: No terms available.
tr: Terim yok.

en: Save order
tr: Sıralamayı kaydet

en: Terms in %vocabulary
tr: %vocabulary sözlüğünde yeralan terimler

en: There is currently no content classified with this term.
tr: Şu anda bu terim ile sınıflandırılmış bir içerik yok.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
