nodeorder (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: View
ar: عرض

en: here
ar: هنا

en: No terms available.
ar: لا مفردات.

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: Terms in %vocabulary
ar: مفردات %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
ar: لا يوجد محتويات مصنفة ضمن هذا المصطلح.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
