nodeorder (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: View
ast: Vista

en: No terms available.
ast: Nun hai terminos disponibles.
