nodeorder (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: View
bg: Прегледай

en: here
bg: Тук

en: No terms available.
bg: Няма налични термини

en: Terms in %vocabulary
bg: термини в %vocabulary

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
