Node Order (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: View
es: Ver

en: here
es: aquí

en: Orderable
es: Ordenable

en: If enabled, nodes may be ordered within this vocabulary.
es: Si se activa, los nodos en este vocabulario podrán ser ordenados.

en: You may now order nodes within this vocabulary.
es: Ahora puede ordenar nodos dentro de este vocabulario.

en: You may no longer order nodes within this vocabulary.
es: Ya no puede ordenar nodos en este vocabulario.

en: Allows the ordering of nodes within taxonomy terms.
es: Permite la ordenación de nodos dentro de los términos de las taxonomías.

en: Display link to the ordering page
es: Mostrar enlace a la página de ordenamiento

en: This vocabulary is not orderable.  If you would like it to be orderable, check the Orderable box
es: El vocabulario no es ordenable. Si quiere que sea ordenable, marque la casilla Ordenable

en: No terms available.
es: No hay términos disponibles.

en: Save order
es: Guardar orden

en: Terms in %vocabulary
es: Términos en %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
es: Actualmente no hay contenido clasificado con este término.

en: Weight for @title
es: Peso para @title
