Node Order (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: View
eu: Bista

en: here
eu: hemen

en: No terms available.
eu: Ez dago terminorik eskuragai.

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: Terms in %vocabulary
eu: Termino %vocabulary-an
