nodeorder (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: View
is: Vís

en: No terms available.
is: Eingi orð tøk.

en: Terms in %vocabulary
is: Orð í %vocabulary

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
