Node Order (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: View
fr: Voir

en: here
fr: ici

en: Orderable
fr: Ordonnable

en: No terms available.
fr: Aucun terme disponible.

en: Save order
fr: Enregistrer l'ordre

en: Order nodes
fr: Trier les noeuds

en: Terms in %vocabulary
fr: Termes de '%vocabulary'

en: There is currently no content classified with this term.
fr: Il n'y a actuellement aucun contenu classé avec ce terme.

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
