nodeorder (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: View
ja: ビュー

en: here
ja: こちら

en: No terms available.
ja: 利用できるタームはありません。

en: Save order
ja: 順序の保存

en: Terms in %vocabulary
ja: %vocabulary 内のターム

en: There is currently no content classified with this term.
ja: このタームに分類されたコンテンツはありません。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
