nodeorder (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი
