nodeorder (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: View
km: មើល

en: No terms available.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់

en: Terms in %vocabulary
km: ពាក្យ​ក្នុង %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
km: បច្ចុប្បន្ន​មិន​មាន​មាតិកា​ដែល​ត្រូវ​បាន​ចាត់​ចំណាត់​ថ្នាក់​​ជា​មួយ​ពាក្យ​នេះ​ទេ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
