nodeorder (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
