nodeorder (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: View
my: မြင်ကွင်း
