Node Order (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: View
os: Фенд
