Node Order (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: View
pt: Ver

en: here
pt: aqui

en: Allows the ordering of nodes within taxonomy terms.
pt: Permite a ordenação dos nodes em termos de taxonomia.

en: No terms available.
pt: Não há termos disponíveis.

en: Save order
pt: Salvar ordem

en: Terms in %vocabulary
pt: Termos em %vocabulary

en: There is currently no content classified with this term.
pt: No momento, não existe nenhum conteúdo classificado com este termo.

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
