nodeorder (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Weight
ur: وزن

en: View
ur: مشاہدہ کریں
