Node Order (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Weight
ca: Pes

en: order
ca: comanda

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: There is currently no content classified with this term.
ca: Actualment no hi ha cap contingut classificat amb aquest terme.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
