Node Order (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Weight
cs: Váha

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: There is currently no content classified with this term.
cs: V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
