Node Order (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Weight
sv: Vikt

en: order
sv: beställning

en: Save order
sv: Spara ordning

en: There is currently no content classified with this term.
sv: Det är för närvarande inget innehåll klassificerat med denna term.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
