Node Order (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Save order
ta: வரிசையை சேமி

en: There is currently no content classified with this term.
ta: தற்சமயம் இந்தச் சொல்லால் எந்த உள்ளடக்கமும் பாகுபடுத்தப்படவில்லை.

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
