Node Order (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Weight
ar: الوزن

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: There is currently no content classified with this term.
ar: لا يوجد محتويات مصنفة ضمن هذا المصطلح.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
