Node Order (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Weight
el: Βάρος

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: There is currently no content classified with this term.
el: Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει περιεχόμενο που να έχει ταξινομηθεί με αυτόν τον όρο.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
